T.C. KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI Ordu Fatsa İlçe Halk Kütüphanesi

54. Kütüphane Haftası Kaymakam Ziyareti

54. Kütüphane haftası dolayısıyla Kütüphane Müdürümüz Muhammet UZUN, personellerimiz ve 2017 yılında kütüphanemizden en çok kitap alan çocuk ve yetişkin okurlarımız ile birlikte Fatsa Kaymakamı Sayın Mehmet YAPICI' yı ziyaret etmişlerdir.
ad.png

ad_02.png

ad_03.png
Fatsa Kaymakamı Sayın Mehmet Yapıcı, 2017 yılında en çok kitap okuyan yetişkin bölümü birincisi Emekli Öğretmen Hakkı ARAN'a ödül vermiştir.

ad_04.png
Fatsa Kaymakamı Sayın Mehmet Yapıcı, 2017 yılında en çok kitap okuyan yetişkin bölümü ikincisi Nurgül AYDINHAN'a ödül vermiştir.
ad_05.png
Fatsa Kaymakamı Sayın Mehmet Yapıcı, 2017 yılında en çok kitap okuyan yetişkin bölümü üçüncüsü Elif YOKSUZ'a ödül vermiştir.
ad_07.png
Fatsa Kaymakamı Sayın Mehmet Yapıcı, 2017 yılında en çok kitap okuyan Çocuk bölümü birincisi Ecrin Naz SOBİ'ye ödül vermiştir.
ad_08.png
Fatsa Kaymakamı Sayın Mehmet Yapıcı, 2017 yılında en çok kitap okuyan Çocuk bölümü ikincisi Beyza GÜNER'e ödül vermiştir.
ad_09.png
Fatsa Kaymakamı Sayın Mehmet Yapıcı, 2017 yılında en çok kitap okuyan Çocuk bölümü üçüncüsü Ezel Mahir ÖZÇELİK'e ödül vermiştir.